SADA 3P pro posuvné brány pojezdové brány
Velmi výhodná cena špičkového RC kování Sada se skládá z jednoho 6m profilu pro přišroubování , dvou kladek a horního držáku
Naše cena:
1648.02 Kč
x
Katalogová cena: 1753.28 Kč
Sleva:
6 %
Cena bez DPH: 1362.00 Kč
Kód: 181660001
Dostupnost:
skladem
Detailní popis produktu:
Další fotky produktu:

Priorita : Velmi výhodná cena špičkového kování.

Sada se skládá z jednoho 6m profilu ANGULA pro přišroubování na pevný povrch, dvou kladek WTV 624, které se přišroubují na spodní rám brány a dvouolivového horního držáku 2 RP pro sevření horního profilu rámu brány a tím zajišťuje horní držení brány. 
Sada je kompletní a není nutné pro výrobu posuvné pojezdové brány dokupovat další díly. Všechny díly jsou s povrchovou úpravou a s možností svařování.

Použití:
Velmi výhodná sada pro posuvnou bránu pojezdovou do průjezné šíře brány ( stavebního otvoru ) max. 3m a nosnosti brány 150kg.  

K tomuto zboží se připočítává dopravné dle tarifu přepravní společnosti TOPTRANS. Cena se odvíjí od počtu objednaných kusů ( tzn. celkové hmotnosti a velikosti ) a pásma dodací adresy. O ceně dopravy Vás budeme předem telefonicky informovat.

Návody, připojené dokumenty:
Elektro příprava.pdf, 859 kB
Dokument PDF

© 2011 - 2019 Elektro-slevy.cz, All rights reserved.                  NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen                    realizoval: WA.cz